שדרוג (Upgrade) של רמות היעילות האישית
אימון משנה חיים בן 10 ימים

28 ביולי — 6 באוגוסט — קייב
10 — 19 בנובמבר — קייב
אימון ה - Upgrade מהווה הדרכה אינטנסיבית להעלאת רמות היעילות האישית בתחומים הבאים:

 • IQ (מנת המשכל, פוטנציאל חשיבה);
 • EQ (אינטליגנציה רגשית ועמידה בפני לחץ);
 • VQ (אינטליגנציה חיונית, כריזמה ויכולות מנהיגותיות).
תוכנית האימון כוללת שיטות פשוטות, יעילות וישימות להבראה, לשיפור הזיכרון, לפיתוח קשרים קוגניטיביים חדשים ולהגברת יכולת העמידה בפני לחץ.

תמונה מאימונים

Gallery not found.

קשר חוזר

 • Ефим Шабшай отзывы

  אני מסתכלת אחורה ורואה את עצמי לפני ואחרי ה-Upgrade. זה לא רק הבדל בין שמיים וארץ -  אלא יותר כמו החלל החיצון וקרקעית הים.

  אני מרגישה מחודשת, מלאת חן, בריאות ורוגע! היחסים שלי עם הילדים וההורים שלנו נהיו חמים, פתוחים ומרגשים כשבעבר הם לעתים קרובות היו ספוגים בעצבים, טינה וטענות הדדיות. נהייתי יעילה יותר בעבודה ואני רואה אותה ואת העמיתים שלי מזווית חדשה.

  ובנוסף, בזכות הצוות של סטודיו Shabshai אני מרגישה יותר נשיות בתוכי ונזכרתי איך זה להיות מאושרת! תודה לכם!

  יוליה ד.
 • Ефим Шабшай отзывы

  תודה על סדנת Upgrade!

  השיטה מעניקה לך תמונה ברורה ושלמה של העולם, של מקומך בו ושל הגורמים והחוקים המשפיעים על הכל ושבעזרתם אפשר להתפתח ולהעלות את היעילות האישית שלך.

  הסדנה מלמדת לעבוד עם רגשות, לנהל אותם ולהעלות את איכות החיים.

  הסדנה נותנת כוח ועוזרת לחבר בין הידע ליישומו בפועל.

  ילנה ס.
 • Ефим Шабшай отзывы

  במהלך סדנת Upgrade הצלחתי לראות את עצמי מהצד. לרוב אנחנו רואים בקלות צדדים חלשים וחזקים באנשים אחרים, אך לא בעצמנו. ועכשיו, כשאני רואה משהו שמפריע לי בהשגת מטרה ששמתי לעצמי, אני יכולה לפתור את הבעיה בעזרת השיטות שהותאמו עבורי אישית.

  מרגישים שהאנשים העובדים במרכז הם מאוד מקצועיים ואוהבים את העבודה שלהם. הודות למסירות, לסובלנות ולעזרה שלהם עשיתי restart מוחלט ואני מודה להם מאוד.

  נטליה מ.
 • Ефим Шабшай отзывы

  כל Upgrade חדש הוא שלב חדש בחיי.

  סדנת ה- Upgrade חושפת בי יכולות חדשות. שמתי לב שאיכות החיים שלי עולה מסדנה לסדנה ושמה שהיה עבורי בלתי אפשרי או לא מקובל, פתאום מתחיל להתרחש.

  במהלך ימי הסדנה טוהרתי והתמלאתי בחוויות מרוכזות, כאילו חייתי עוד מהלך קטן ושלם של חיים. אחד הדברים שקורה לך בסדנא הוא שנפתחים בפניך גילוים ורגשות חדשים המראים לך איך אפשר לחיות, ועד כמה התפיסה העצמית שלך הייתה מוטעת. את מקומם של הרגשות השליליים תופסים רגשות בעלי איכות אחרת לגמרי והידע שקיבלת הופך להבנות ולחוויות עמוקות. עכשיו, אחרי הסדנה, ההבנות האלה משתלבות בחיי היומיום שלי ומאפשרות לי לראות דברים רגילים מזווית אחרת.

  הידע שקיבלתי בסדנת Upgrade אפשר לי לתקשר עם הקרובים אלי ולבנות את העסק שלי ברמה אחרת. הוצפתי בגילויים וברעיונות חדשים J.

  והעיקר - שיניתי לחלוטין את היחס שלי כלפי דברים חדשים. הפחד פינה את מקומו לסקרנות, העצלנות התחלפה במציאת הטעם לחיים ופיתחתי משמעת עצמית וסקרנות.

  תודה))

  נטליה ל.
 • Ефим Шабшай отзывы

  סדנת Upgrade עזרה לי להכיר את הצדדים החזקים ואת החולשות שלי והבנתי מה אני יכולה לשפר כדי להעלות את היעילות האישית שלי.

  בסדנה התחלתי להרגיש את הגוף שלי, ממש להרגיש, כולל לחצים באזורים שונים. אין זה סוד שהלחץ בגוף נוצר מהרגשות או המחשבות שלא הצלחנו לעכל ובסדנה, הודות לגישה המשולבת שכללה עיסוי, תאטרון ושיטות הרפייה שונות, הרגשתי שהגוף שלי הופך לצעיר ושמח יותר ממה שהיה.

  מאז סיום הסדנה, שמתי לב שנהייתי פחות ביקורתית כשאני מדברת עם אנשים ובמקום זאת אני מפגינה כלפיהם תשומת לב והבנה. בנוסף, התחלתי לפתח במחשבתי רעיונות חדשים ורצון עז ליצירה שאותו אני מגשימה עכשיו.

  .ילנה ש
 • Ефим Шабшай отзывы

  כל סדנת Upgrade היא רמת חיים חדשה!

  לפני הסדנא הרגשתי רחמים כלפי עצמי וכלפי בני משפחתי והרחמים העצמיים האלו הפכו לרקע הרגיל שלי, מבלי שהבנתי זאת. בסדנה, בעזרת עיסויים, מדיטציות שונות והבנות חדשות שקיבלתי בתחום האינטליגנציה הרגשית, הצלחתי להיפטר בסופו של דבר מהסבל ומהרחמים העצמיים, עליתי לרמה אחרת ביחסים שלי עם בעלי וגם העמקתי את ההיכרות שלי עם הבן שלי.

  מריה מ.
 • Ефим Шабшай отзывы

  במאי 2017 השתתפתי בסדנת "Upgrade של מנות היעילות האישית" ב-Shabshai Upgrade System. במהלך הסדנה נדהמתי לגלות בתוכי הרבה דברים חדשים שלא היה לי מושג שקיימים בי ומאוד חשוב בעיני שהמאמנים נותנים לך ידע לא רק בתחום פיתוח ה- IQ, אלא גם בתחום פיתוח הגוף והרגשות. זוהי גישה באמת משולבת לפיתוח אישי ולא ראיתי שום דבר שדומה לכך לפני כן. והעיקר -  זה מאוד פרקטי J.  כבר בסדנה עצמה אפשר להשתמש בידע שקיבלת ולראות, במקום, תוצאות מיידיות, ומיד לאחר הסדנה אפשר להתחיל וליישם את הידע והכישורים החדשים, ולשדרג את החיים בכל התחומים.

  הידע עצמו, צורת ההגשה והכישורים שמפתחים במהלך הסדנא הם פשוטים למדי ובכל זאת גאוניים, כי הם עד כדי כך יעילים.

  אני מודה לכל המאמנים על אווירת השמחה והקלילות ועל האפשרות שניתנה לי לשפר את איכות החיים שלי. ממליצה בחום לכולם!

  סבטלנה ק.

שלח יישום

 

  Content Protection by DMCA.com
  error: Content is protected !!