טיול Upgrade בפורמט הרפתקה
מסע "בעקבות מקומות הכוח"

24 בספטמבר — 4 באוקטובר — צפת

מוזמנים להשתתף במשחק הקווסט הגדול בעולם! זירת המשחק - "מקומות כוח" בכל רחבי העולם המטרה - פתרון תעלומות וגילוי המשמעות הכמוסה של ידע שהוחבא מהעולם לפני מאות שנים! שימו לב: האתגר הוא גדול ורמת המורכבות גבוהה ביותר אבל אין מסעות שלא ניתן לעבור.

המאפיין הייחודי של המשחק הוא מסתורין - יש משהו שמוסתר מעיניי המטיילים... משהו שלא תקראו עליו במדריכי הטיולים... ולא תשמעו עליו באף טיול אחר... כי כאן מדובר בסודותיו ובמשמעותו הכמוסה של הידע ובתעלומה הטמונה באיזור בו נערך המשחק.

משחק הקווסט "בעקבות מקומות הכוח" מציע מסע בו כל משתתף הופך בעצמו לדמות מתקופת המשחק ובמהלך הדרך נחשפות בפניו תעלומות ידע נסתרות.

תמונות מסדנאות

Gallery not found.
Gallery not found.

קשר חוזר

 • Ефим Шабшай отзывы

  הטיול לצפת היה מאוד מיוחד בשבילי.  עם ההיסטוריה המרתקת, האווירה המיוחדת, האוכל הטעים וגם התמונות והפסלים המדהימים שברחוב האמנים, אין ספק שעבורי בצפת יש את השילוב של כל הדברים החשובים שצריכים להיות בטיול.

  אבל מעבר לכך – בטיול הזה קיבלתי תשובות לכל השאלות הכי חשובות שהיו לי והחווית הרגשיות העמוקות שחוויתי בו, השתלבו אצלי עם הרוח ההרפתקנות הקצת ילדותית שבי J.

  למעשה, רק אחרי הטיול הזה הבנתי עד כמה מרתקת וכיפית החוויה הזו יכולה להיות! לפני כן, הנסיעות שלי אפילו למדינות היפות והמרתקות ביותר, הסתכמו במעבר מאטרקציה אחת לשנייה. זה לא היה רע, אבל פורמט ההרפתקה של טיול Upgrade פתח בפניי פנים חדשות לחלוטין של הפעילות הזו. נדהמתי לגלות שאפילו תוכנית טיול רגילה יכולה לחשוף אותך לשפע של רגשות, חוויות והבנות. זוהי הרגשה מדהימה של צלילה לתוך תקופה אחרת תוך כדי שאת מסתנכרנת עם המקום ועם המשחק!

  בנוסף, הנסיעות ל"מקומות הכוח" הן בעיני נושא בפני עצמו - מעולם לא חשבתי שיש דברים כאלה. האנרגיה והאווירה של המקום מורגשות ממש ברמה פיזית. קשה לתאר את זה במילים - חייבים להיות שם!

  אוליה ר.
 • Ефим Шабшай отзывы

  אני זוכרת את אווירת ההרפתקה.

  טיילתי הרבה בעולם, אך לרוב, כשמגיעים למקום מסוים, לא מרגישים מיד את האווירה ואת המקום עצמו. אבל הפעם, בפורמט של משחק הקווסט, אי אפשר היה שלא לאהוב את המקום, כי אתה לא סתם בא לכאן ומסתכל מבחוץ, אלא מתעמק במקום מהפן המיסטי שלו.

  עוד דבר שאהבתי הוא העובדה שלא היה לנו רגע דל, כי הקווסט נמשך מתחילת הטיול ועד סופו, מלא וגדוש במשימות מרתקות ובפתרונות מפתיעים.

  הרבה פעמים חלמתי להיכנס לאווירה של הרפתקה, כמו במשחק מחשב, לגעת בעבר... ופתאום - כל זה קרה לי במציאות!

  תודה לכם על הקווסט בקמבודיה.

  פאינה א.
 • Ефим Шабшай отзывы

  זאת הייתה חוויה בלתי נשכחת שבה צללנו אל מעמקי ההיסטוריה של העם החמרי, למדנו על המנהגים והחוקים של אותה התקופה, ואני אישית נדהמתי מפיסות הידע האבודות.

  המשחק היה ספונטני וזורם. המנחה היה מתחיל באופן פתאומי בפעילות חדשה וכל הזמן המציא משחקים, תפקידים וחידות. תוך כדי המשחק המנחה נתן לנו משימות ברמות קושי משתנות אשר דרשו מאיתנו בכל פעם כישורים אחרים.

  תוך כדי המשחק התחלתי לחפש ולמצוא דרכים לשפר את המעמד שלי, תוך שאני מטפס בסולם הדרגות משחקן טרי למנוסה ובדרך מקבל הרבה משוב בונה. לפעמים נתקלתי במצבים קשים או קצת מביכים, אך צעד אחר צעד למדתי להתגבר על הקשיים וליהנות מההתקדמות וזהו בדיוק אושר שרציתי וחיפשתי! האושר להיות לצד מנחה המשחק, לשחק לפי הכללים, לבצע פעולות פשוטות ולחיות את החיים עד הסוף!

  אלכסנדר ק.

שלח יישום

 

  Content Protection by DMCA.com
  error: Content is protected !!